Zwiedzanie Lublina

 warto rozpocząć od usługi Lublin City Tour, dzięki której można zapoznać się z najważniejszymi informacjami o mieście i zabytkowych obiektach, aby później wybrać te najbardziej interesujące do szczegółowego zwiedzania we własnym zakresie.

Usługa Lublin City Tour to wygodne i szybkie zwiedzanie miasta, możliwe dzięki przemieszczaniu się turystów elektrycznymi mini busami do zabytkowych obiektów, również do tych, które są oddalone od historycznego Starego Miasta. Wszystkie proponowane przez nas trasy zaczynają się u podnóża wzgórza zamkowego na Placu Zamkowym, gdzie prezentowane są najważniejsze wydarzenia z historii Lublina. Dalsze zwiedzanie zależy od wybranej przez turystę trasy, które różnią się czasem trwania, ceną i dostępnymi atrakcjami turystycznymi.

Przekaz informacji na trasie standardowej dostępny jest w 8 językach : polskim, angielskim, francuskim, hebrajskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim i włoskim. Nagrania wykonane są przez „native speakerów” . Kierowca busa – przewodnik, uzupełnia informacje „na żywo” w językach: polskim, angielskim, niemieckim lub rosyjskim.

Teksty do nagrań zostały opracowane przez Wojciecha Górskiego – historyka, przewodnika po Lublinie, czeskiej Pradze i innych regionach Polski i Europy. Jest on autorem książek: „Lublin mało znany”, „Poczet Wybitnych Lublinian i Osób Zasłużonych dla Lublina”, „Unia Lubelska” i innych.

Ulotka Lublin City Tour 2021 r.